Z kwiatka na kwiatek, z trasy na trasę, przygoda czeka! Z kwiatka na kwiatek, z trasy na trasę, przygoda czeka! Północy skraj Puszczy Noteckiej i Lasy Puszczy nad Drawą.

DĘBOGÓRA

200-letni dwór otoczony pięknym parkiem. Urządzony w stylu ziemiańsko-łowieckim, pełen stylowych starych mebli, pamiątek rodzinnych i trofeów. Wymarzone miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i tradycję.

kontakt: +48 609 610 147
www.debogora.pl
rezerwacje@debogora.pl

JĘDRUSIOWA CHATA

Klimatyczna chata z XIX w., prowadzona przez gościnnych gospodarzy, zakochanych w koniach i innych zwierzakach (czego tam nie ma...). Wymarzone miejsce dla dzieciaków – będą miały z kim się zaprzyjaźniać!

kontakt: +48 505 996 010
www.jedrusiowachata.pl
jedrusiowachata@poczta.onet.pl

VILLA SOBIESKI

Przepięknie położony dom z bali z widokiem, który zapiera dech. Eleganckie i stylowe wnętrza, komfortowe wyposażenie zapewniają wypoczynek tym, którzy cenią sobie wysoki standard.

kontakt: +48 602 291 164
artemis.zoo@wp.pl

DOM WŚRÓD LASÓW

Ekologiczne gospodarstwo, pięknie usytuowane nad małym jeziorkiem, prowadzone przez polsko-niemieckie małżeństwo. Można tu poćwiczyć jogę oraz niemiecki akcent.

kontakt: +48 67 216 26 77
www.jp.trz.pl
jpiechowiak@wp.pl

CHLEBOWY

Urokliwy stary dom, w którym kiedyś poczesne miejsce zajmował piec do wypiekania chleba. To pomieszczenie gospodarze zamienili na klimatyczny klub, w którym goście mogą miło spędzać wieczory.

kontakt: + 48 606 717 008
www.chlebowy.pl
wieslawchlebowski@wp.pl